انواع تاپینگ فست فود

بلاگ
بدون دیدگاه

انواع تاپینگ فست فود

از تاپینگ فست فود برای افزایش سرعت آماده کردن انواع فست فودها و ساندویچ ها استفاده می شود تا به این طریق بتوان راندمان کار را نیز افزایش داده و شرایط مطلوبی را برای خود رقم زد. در حال حاضر انواع مختلفی از تاپینگ های فست فود را می توان در سطح بازار مشاهده نمود که هرکدام طراحی های منحصر به فردی دارند اما با یک هدف تولید و به بازار عرضه می شوند. از گذشته تاکنون آشپزخانه های صنعتی با مجموعه تحولات بسیاری مواجه شده اند و شما با کمی دقت متوجه خواهید شد که در حال حاضر تجهیزاتی که در این آشپزخانه ها وجود دارند بسیار پیشرفته شده اند و به خوبی می توانند نیازمندی های شما را برآورده سازند. تایپینگ ها نیز یکی از همین تجهیزات به شمار می روند که طی سال های اخیر به محبوبیت قابل توجه ای دست یافته اند زیرا با ساختار بی نظیر خود ضمن افزایش سرعت و راندمان کار میتوانند به شما در عرضه غذاهایی باکیفیت بالا کمک های شایانی نمایند.

شرکت استیل ارمیا سابقه فعالیت ۱۵ ساله در کارنامه دارد که همواره با تولید ملزومات و لوازم فست فود و فودکورت توانسته رضایت صدها مشتری را نیز جلب نماید. ارائه خدمات پس از فروش و قیمت مقرون به صرفه برای تمامی مشتریان که ساکن شهرهای مختلف کشور هستند، کمک می‌کند بتوان از دغدغه های مختلف رها شد و شاهد خدمات پس از فروش قابل اطمینان نیز بود.

تاپینگ فست فود چیست ؟

تاپینگ فست فود به عنوان یک وسیله بسیار کاربردی شناخته می شود که این روزها به طور گسترده ای در رستوران ها مشاهده می شود. این وسیله به شما کمک می کند تا به روند تهیه پیتزاها ، ساندویچ ها سرعت بخشیده و به این طریق زمینه های افزایش راندمان کار خود را نیز فراهم سازید. این دسته از تجهیزات فست فود راحتی و سهولت قابل توجه ای برای شما به همراه دارند زیرا با استفاده از آن ها عرضه ساندوچ ها     ساده تر شده و نکات بهداشتی را نیز به راحتی می توان رعایت نمود. همان گونه که بیان نمودیم در حال حاضر انواع مختلفی از تاپینگ فست فود را می توان در فروشگاه هایی که در حوزه عرضه تجهیزات رستورانی فعالیت دارند مشاهده نمود که هرکدام با ویژگی های بی نظیر خود به راحتی موجب تفکیک و طبقه بندی غذاها شده و می توانند به شما در افزایش کیفیت غذاها نیز کمک های شایانی نمایند.

کیفیت جنس تاپینگ فست فود

در راستای بررسی کیفیت جنس تاپینگ فست فود بایستی بگوییم که معمولا آن ها را از جنس استنلس استیل می سازند که این استیل کاملا ضدخش بوده و قابلیت شست وشو دارد بنابراین هیچ گونه نگرانی برای زنگ زدن آن ها وجود ندارد زیرا از ویژگی ضدزنگ بودن نیز برخوردارند. روی سطوح تاپینگ های فست فود می توان بنماری های مختلفی را مشاهده نمود که این بنماری ها همان لگن های مخصوصی هستند که مواد غذایی داخل آن ها جای می گیرند. شما داخل هر بنماری می توانید یک مواد را قرار داده و به این طریق موجب تفکیک آن ها شوید. تفکیک نمودن این مواد غذایی می تواند سرعت عرضه فست فودها را افزایش داده و شرایط بهتری را برای شما رقم بزند.

بنماری های تاپینگ فست فود را نیز از استیل مرغوب می سازند و هنگامی که از آن ها استفاده کنید متوجه خواهید شد که به راحتی می توان آن ها را جدا نموده و پس از شستشو در جای خود قرار داد. ممکن است با این پرسش که آیا جنس بنماری ها تاثیری درکیفیت غذاها دارد یا خیر مواجه گردید که در پاسخ به این پرسش بایستی بگوییم خیر این استیل ها کیفیت غذاهای شما را کاهش نمی دهند و حتی  می توانند به شما کمک کنند تا مواد غذایی را برای مدت زمان بیشتری نگه داشته و مورد استفاده قرار دهید. هر بنماری دارای یک درب است که شما می توانید با این درب ها از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل مواد غذایی جلوگیری کنید.

از مهم ترین تفاوت های تاپینگ پیتزا می توان به تعداد بن ماری آن ها اشاره کرد که این سینی های بن ماری از 4 تا 20 متغیر هستند علاوه بر تمامی این موارد ظاهر و طراحی آن ها نیز با همدیگر متفاوت است که دو مدل ساده و لبه دار دسته بندی می شوند ما در ادامه به برخی از این تاپینگ ها اشاره می کنیم.

انواع تاپینگ های فست فود و ویژگی های آن ها

تاپینگ فست فود از کاربردی ترین تجهیزات رستورانی به شمار می رود که انواع مختلفی از آن ها را  می توان در رستوران ها مشاهده نمود. همان گونه که در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم این تاپینگ ها دارای بنماری های مخصوصی برای نگهداری غذاها می باشند اما بایستی بدانید در هرکدام از این بنماری ها یک نوع غذای خاص را نگه داری نمود. از انواع مختلف تاپینگ فست فود می توان موارد زیر را نام برد که دانستن آن ها خالی از لطف نیست.

  • تاپینگ فست فود پیتزا

ساختار تاپینگ فست فود پیتزا به گونه ای طراحی شده است که به صورت پایه دار و ایستاده بوده و به واسطه آن اپراتور تهیه پیتزا می تواند تمام مواد اولیه لازم برای تهیه پیتزاها را طبقه بندی نموده و در دسترس خود قرار دهد. این نوع از تاپینگ ها به اپراتور کمک می کنند تا سرعت کار خود را افزایش داده و به راحتی در سریع ترین زمان ممکن با ریختن مواد پیتزا کیفیت کار خود را نیز افزایش دهد. جالب است بدانید از یخچال هایی در قسمت پایینی این تاپینگ ها استفاده می گردد که این یخچال ها با قابلیت های بی نظیری که دارند می توانند مانع از فاسد شدن مواد غذایی داخل این تاپینگ ها شوند. از مهم ترین ویژگی های این تاپینگ ها می توان به بهره مندی آن ها از یخچال های بدون برفک ، استحکام و دوام بالا ، عایق شده با پلاستوفوم ها و بهره مندی از کمپرسورهای قوی اشاره نمود.

از پرکاربردترین تاپینگ ها می توان به تاپینگ پیتزا اشاره کرد که در ابعاد مختلفی طراحی می شود و تعداد لگن های مختلفی دارد اما بیشتر این تاپینگ ها 8 لگن دارند که ظرفیت های مختلفی دارند و براساس نیاز مشتری طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که اشاره کردیم این تاپینگ به صورت ایستاده و پایه دار طراحی شده است که کاربر می تواند مواد اولیه پیتزا را خرد کند و و هر کدام از آن ها در را بن ماری جداگانه بریزد و این امر کمک می کند که پیتزا در سریع ترین زمان ممکن آماده شود

در برخی از این تاپینگ ها یک یا دو طبقه در قسمت بالایی این محصول طراحی شده است که فضای بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در تاپینگ لبه دار قسمتی شیشه ای وجود دارد که مانع از ورود آلودگی به داخل می شود.

تاپینگ ها به دو مدل فریز دار و یخچال دار طراحی شده اند که هر کدام از آن ها مزایای مخصوص به خود را دارند.

 

خرید تاپینگ

  • تاپینگ یخچال دار

به تاپینگی می گویند که در قسمت های زیرین آن یخچال طراحی شده است و دما را تا 4 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و کاربرد بیشتری نسبت به تاپینگ فریزی دارد.

ظاهر این دو یخچال کاملا مشابه به هم هستند اما زمانی که شما قصد دارید مواد اولیه را در قسمت پایین این دستگاه نگه دارید بسیار مهم است که شما از تاپینگ فریزدار استفاده می کنید یا تاپینگ یخچال دار

انتخاب این دو مدل بستگی به نیاز و شرایط شما دارد اما هر دو دستگاه کاربرهای بسیاری در راه اندازی فست فود دارند.

تاپینگ فریزدار به آن دسته از تاپینگی گفته می شود که در قسمت زیرین آن فریز وجود دارد و دمای را به میزان 20 درجه سانتیگراد کاهش می دهد. در این تاپینگ موتور و عایق بندی به کار رفته برای آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

دومین مسئله که در انتخاب تاپینگ فست فود از اهمیت بالایی برخوردار است بن ماری هایی هستند که بر روی دستگاه قرار می گیرند.

در تاپینگ ها یخچال دار و فریزر دار نوع فایلی که برای این دستگاه استفاده می کنید اهمیت بالایی دارد. بهتر است تاپینگ فست فود را از شرکت استیل ارمیا خریداری کنید تا کارشناسانان این مجموعه شما را در خرید تاپینگی به صرفه و کاربردی راهنمایی کنند.

 

خرید تاپینگ

 

  • تاپینگ فست فود ساندویچ

از دیگر تاپینگ های کاربردی می توان تاپینگ های ساندویچ را نام برد که به واسطه آن ها می توان به تفکیک و نگهداری از مواد لازم برای تهیه ساندویچ ها پرداخت. شما با این نوع از تاپینگ های فست فود    می توانید انواع مختلفی از مخلفات ساندویچ ها همچون کاهو ، خیارشور ، کلم و … نگهداری نموده و زمانی که قصد دارید تا ساندویچ درست کنید به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

  • تاپینگ ترشیجات

سومین تاپینگی که قصد داریم تا به تشریح کاربرد آن بپردازیم تاپینگ ترشیجات است که نمونه های مختلفی از آن ها را می توان در رستوران ها و فست فودی ها مشاهده نمود. این تاپینگ ها در اندازه های مختلفی تولید و عرضه می گردند که می توانید انواع مختلفی از ترشی ها را درون آن ها قرار داده و مورد استفاده قرار دهید. سرکه موجود در این تاپینگ ها به هیچ عنوان به بنماری ها آسیب نمی رسانند و شما می توانید مدت زمان طولانی ترشی ها و مخلفات این چنینی خود را درون این بنماری ها قرار دهید.

مدل های مختلفی از تاپینگ وجود دارند که انتخاب آن ها با توجه به نیاز شما متفاوت است که ما به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

تاپینگ فست فود ساده ، این مدل از تاپینگ در کنار دیوار و یا در مرکز تجهیزات آشپزخانه قرار می گیرد

تاپینگ با رف و شیشه

تاپینگ با رف و شیشه و نما

تاپینگ پیتزا مدل ایتالیایی، این مدل از تاپینگ ظاهری کاملا متفاوت با دیگر تاپینگ ها دارد و در قسمتی که لگن های بن ماری در قسمت بالای قرار می گیرند با چهار پایه پروفیل از قسمت بالایی تاپینگ پیتزا جدا شده است.

تاپینگ ترشی

این تاپینگ بیشترین کاربرد را برای نگهداری انواع ترشیجات، مواد غذایی، میوه ها و.. دارد که در بسیاری ترشی فروشی ها، زیتون فروشی ها و ساندویچی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در روند طراحی این دستگاه بدنه آن را از استیل ساخته اند که از یک شاسی فلزی مقاوم و بسیار محکم ساخته شده است.

از فوم پلی یورتان به عنوان عایق آن استفاده می کنند و یک موتور بسیار قدرتمند و در عین حال کم مصرف برای آن تعبیه شده است.

تاپیبنگ پیتزا 150 سانتی

این تاپینگ برای نگهداری مواد اولیه پیتزا و ساندویج که برای فاسد نشدن به محیط سرد نیاز دارند استفاده می شود و دارای هشت لگن بن ماری است که از آن برای نگهداری انواع مواد غذایی در بسیاری از فست فودی ها و رستوران ها استفاده می شود. لگن های بن ماری این دستگاه همگی درب دار هستند که مانع از ورد گرد و غبار به داخل لگن می شود.

این دستگاه را با پشم شیشه، پلاستوفوم عایق بندی کرده اند و مجهز به یخچال و فریزر برای نگهداری مواد غذایی است.

بدنه این دستگاه از استیل 430 ساخته شده است و رویه آن را با کمک استیل ضد زنگ طراحی کرده اند همچنبن این دستگاه به طول 120 سانتی متر و عرض 150 و ارتفاع 190 سانتی متر است.

تاپینگ پیتزا 190 سانتی

این تاپینگ جهت نگهداری انواع مواد غذایی در فست فودی ها کاربرد دارد و جنس بدنه آن از استیل ضد خش می باشد جهت سهولت در جابه جایی این دستگاه در قسمت های زیرین آن چرخ هایی با توجه به نظر مشتری تعبیه شده است.

جنس بدنه این دستگاه از استیل استنلس 430 است و موتور به کار رفته در این تاپینگ سابکول می باشد و در قسمت های زیرین آن یخچال و یا فریزر به کار رفته است. ارتفاع این محصول 120 سانتی متر است و طول و عرض آن به ترتیب 190 و 150 سانتی متر می باشد.

 

نکاتی که در زمان خرید تاپینگ فست فود باید به آن توجه داشته باشید به شرح زیر است:

  • ابعاد و متراژ فضای مورد نظر
  • کاربرد
  • یخچال دار یا فریزر دارن تاپینگ
  • قدرت و نوع موتور به کار رفته در تاپینگ
  • جنس بدنه

سخن پایانی

تاپینگ فست فود وسیله ای بسیار کاربردی در بسیاری از مغازه های فست فودی و راستوران ها است که که راندمان کار را بالا می برد وآماده سازی  فست فود با سرعت بیشتری انجام می شود ما در این نوشتار به برخی از این تاپینگ ها اشاره کردیم توجه داشته باشید که این تاپینگ ها علاوه بر فست فود کاربردهای بسیاری دارند.

سایت استیل ارمیا را می‌توان به عنوان یک بستر آنلاین و با صرفه در نظر گرفت که تمامی مشخصات محصولات ارائه شده اند علاوه بر آن که کارشناسان فروش نیز می توانند برای مشاوره تخصصی افراد را راهنمایی کنند، ضمن آنکه خدمات پس از فروش و گارانتی برای تمام افراد فراهم است بی جهت نیست که رضایت مشتریان همواره جلب میشود.

آدرس شرکت استیل ارمیا جهت خرید حضوری

تهران، ۱۷کیلومتری اتوبان ساوه، نرسیده به خروجی صباشهر، خیابان امام رضا، پلاک۱۸

اطلاعات تماس جهت ارتباط با مشاورین واحد فروش

09126406914  –  09308150200

 

 

برچسب ها : , , , , , , , , , ,

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب اخیر

فهرست